1418/683
Bestikopbevaringskasse af spejlskåret padouk, top med klart glas. Indrettet med fire udtræksskuffer af lyst rodtræ. H. 27,5. B. 53,5. D. 38.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Moderne kunst og design, 29. april 2014
Vurdering
Hammerslag
12 bud