900/458
Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)
“Vila”, 2008. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 100×80. Uindrammet.
Malerier, skulpturer og grafik, 10. marts 2021
Vurdering
Hammerslag