900/​458

Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)

“Vila”, 2008. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 100×80. Uindrammet.

Malerier, skulpturer og grafik, 10. marts 2021

Vur­dering

50.000–60.000 DKK

Hammerslag

60.000 DKK