2031/201
Et par franske empire stager af forgyldt bronze, kannelerede, let koniske stammer på runde fodstykker, støbte med blomster, achantusblade og design. 19. årh. H. 30,5 cm. (2).
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag