2426/681
Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)
“Rytmer”. Sign. HE. Olie på lærred. 40×30.
Én reparation/lap på bagsiden.
Vurdering
Hammerslag
330162 | ||
47351 (Autobud) | ||
330162 | ||
47351 |