Foto endnu ikke klar
888/24
Peter Ilsted (f. Sakskøbing 1861, d. København 1933)
Landskab med træer. Antagelig fra Falster. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×32.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier, tegninger og bøger, 17. september 2019
Vurdering
Hammerslag