2004/62
Et par klassiske havevaser af patineret jern, på sokler. 20. årh. H. inkl. sokkel 67. (2)
Rust. Afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag