12143/29
Julius Exner, kopi efter.
“Slutning af et Gilde. Morgenstund”. Usign. Olie på lærred. Rammemål 75×97. Indrammet.
Større krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag