1351/1623
Jules Moigniez (f. 1835, d. 1894)
Skulptur af bronze med dyr. Sign. J. Moigniez. H. 21 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Varia, 19. december 2013
Vurdering
Hammerslag