12038/7
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Le Gout du Bonheur #31. Usign. Serigrafi efter tegning, 1964. Trykt på Arches papir. Monteret i syrefrit passepartout. Motiv 17×10,5. Bladstørrelse 32,5×25. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag