2009/98
Et par “Medici” havevaser af støbejern. 20. årh. H. 74. Diam. 55. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Rust. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag