1907/765
Gunnar Moum (f. 1907, d. 1990)
Rejseplakat fra DNL. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 100×62. Uindrammet.
Revner og folder. Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 12. februar 2019
Vurdering
Hammerslag