1907/​765

Gunnar Moum (f. 1907, d. 1990)

Rejseplakat fra DNL. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 100×62. Uindrammet.

Revner og folder. Håndteringsmærker.

Moderne kunst og design, 12. februar 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

(Autobud) 2.300 DKK
2.200 DKK
(Autobud) 2.100 DKK
2.000 DKK
800 DKK
750 DKK