2142/7607
Jane Ekstrøm (f. Aalborg 1957)
“Choose”, 2019. Sign. på bagsiden Jane Ekstrøm. Olie på lærred. 100×80 cm. Uindrammet.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag