2109/720
Ole Heerup (f. Mern Sogn 1934)
“Hvid lampe”. Sign. Ole Heerup 76; sign. og med titel på bagsiden. Olie på lærred. 98×60.
Dette emne handles i fuldmoms
Lærredet har vredet sig lidt på blindrammen.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud