2442/111
Ippo Hanabusa (1691-1760), skole
Personsceneri. Sign. Gouache og akvarel på papir. Lysmål 108×49 cm.
Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl. Fremstår med alders- og brugsslitage. Rifter.
Vurdering