2109/603
Kehnet Nielsen (f. København 1947)
“Orpheus/Death”, 1991. Sign. på bagsiden Kehnet Nielsen. Olie på to sammensatte plader. 53×65.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag