12118/100
Peter Rössell (f. Ringsted 1964)
Komposition. Sign. Rössel. Litografi i farver nr. 12/59. Bladmål 56×38. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag