12131/26
J.V. Martin (f. 1930, d. Randers 1993)
“Luksusmaske”. Sign. J.V. Martin 1985. Olie på lærred. 46×37. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag