2448/137
Lille dansk bord af bemalet træ, front med skuffe. Louis XVI form, 19. årh. H. 76. B. 82. D. 57.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling.
Vurdering
Hammerslag
34 bud
1046450 | ||
609798 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 (Autobud) | ||
1077582 | ||
1046450 | ||
1077582 (Autobud) | ||
1046450 | ||
1077582 | ||
1046450 | ||
984391 | ||
1046450 | ||
1081235 | ||
1046450 | ||
1081235 |