2441/80
Engelsk Georg III spejl i ramme af delvist forgyldt mahogni, top udskåret med fugl. 18. årh.s. slutning. H. 72. B. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Pynteliser med mindre afslag og krakeleringer.
Vurdering
148781 | ||
895357 |