2446/​137

Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ, øverst med Minerva i profil. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 165. B. 66.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.

I Lyngby
Vur­dering

12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?