2043/793
Fem væglamper af syreskåret messing. Udført og delvist mærket hos Holm Sørensen & Pedersen samt Holm Sørensen & Co. H. 40–53. B. 18. (5)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|