2444/​228

Steyr Mannlicher jagtriffel, serienr. 148608. Kal. 30–06. L. 67/100 cm.

Kuffert medfølger. Sælges på foranledning af SØIK.

Magasin mangler. Almindelig brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?