2444/​228

Steyr Mannlicher jagtriffel, serienr. 148608. Kal. 30–06. L. 67/100 cm.

Kuffert medfølger.

Magasin mangler. Almindelig brugsslitage.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.900 DKK

29 bud

893452 (Autobud) 1.900 DKK
1160436 1.850 DKK
893452 (Autobud) 1.800 DKK
1160436 1.800 DKK
893452 (Autobud) 1.750 DKK
1160436 1.700 DKK
893452 (Autobud) 1.650 DKK
1160436 1.600 DKK
893452 1.550 DKK
1160436 1.500 DKK
963682 1.450 DKK
1160436 (Autobud) 1.400 DKK
963682 1.350 DKK
1160436 1.250 DKK
204559 1.200 DKK
1160436 (Autobud) 1.150 DKK
272702 1.100 DKK
1160436 (Autobud) 1.050 DKK
272702 1.000 DKK
1160436 (Autobud) 950 DKK
272702 900 DKK
1160436 (Autobud) 850 DKK
209602 800 DKK
1160436 (Autobud) 750 DKK
209602 700 DKK
1160436 650 DKK
803407 600 DKK
272702 550 DKK
803407 500 DKK