2438/​747

Kasper Salto (f. 1967)

“ICE”. Spisebord samt fire stole af aluminium. Sæde og ryg af hvid plastik, bordtop af hvid laminat. Udført og mærket hos Fritz Hansen. H. 73. L. 138. B. 80. (5)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og pletter. Stole med let misfarvning.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

805951 2.000 DKK