1908/582
Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Komposition med ansigt. Sign. Kurt Trampedach 1989, 57/150. Litografi i farver. Lysmål 39×53.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud