2023/524
Doris Bloom (f. Vereeningen, Sydafrika 1954)
“Watershed”. Sign. på bagsiden DB, 03/04. Olie på lærred. 120×150.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud