12038/48
Johannes Hofmeister (f. Hjørring 1914, d. sst. 1990)
Figurer i landskab. Sign. og nr 131/150. Litografier i farver. Triptykon - sammensat af tre litografier. Samlet lysmål 53×176. Samlet rammemål 55×178. (3)
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag
47 bud