1627/706
Dansk design
Justérbar bordlampe med stamme af messing og perforeret skærm af sortlakeret metal. 1950'erne. H. 25–35.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 5. juli 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|