1908/144
Et sæt på tre loftlamper af patineret messing, skærme af opalglas. 20. årh. H. ekskl. montering 65. (3)
Monteret til elektricitet. Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
16 bud