12049/136
En samling på 19 identiske rammer af forgyldt træ. 20. årh. Den Oldenborgske kongerække. Offset tryk i farver. Lysmål 25,3×19,7. Rammemål 27,7×21. (19)
Alm. patinering.
Kunst, antikviteter & design, 3. december 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud