2104/164
Ubekendt maler, 19.-20. årh.
Udsigt til store træer i en park. Sign. monogram. Olie på lærred monteret på plade. 52×40.
Overfladeridse. Synlig kant øverst. Stifthuller. Enkelte minimale retoucheringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag