2119/366
Et par franske 'faux bamue' stole samt to forskellige stole. 20. årh.s begyndelse. (4)
Proveniens: Erik Brandt
Ridser og mærker. Brugsslitage. Løse samlinger.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud