2131/​1305

“Kelly 32” taske af bordeaux læder med gyldne beslag, kort hank og tre indvendige lommer. Hængelås og nøgler medfølger. H. 23 x B. 32 x D. 12 cm.

Original dustbag medfølger. Stemplet K U

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 4. august 2021

Vur­dering

40.000–45.000 DKK

Hammerslag