2108/500
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Fool”. Sign. på bagsiden Kvium 09. Olie på lærred. 30×30.
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens. Proveniens: Fool nr. 165.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag