2415/123
“Laughing boy” figur af porcelæn, stående med krukke i hænderne, dekoreret i jernrød, grøn og gul. 19.årh. H. 29 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud