2445/​187

Et par sengustavianske casoletter af forgyldt bronze, kannelerede stammer på firsidede fodstykker, hævede på fire lave fødder. 19. årh. H. 17,5 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Dette emne er udgået