12137/83
Bismarvægt af messing og jern med talrige approberingsstempler. 18./19. årh. H. 85. L. 90.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag