2023/​837

Dansk design

Cirkulært spejl i ramme af kobber. Diam. 38.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Auktion

Moderne kunst og design, 2. juni 2020

Kategori
Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt

4 bud

Tidspunkt Byder Bud
1.150 DKK
(Autobud) 1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK