2446/​20

Fransk miniature kommode af rosentræ, front med to skuffer, plade af broget marmor. Louis XV form. 20. årh. H. 24. B. 33. D. 18.

Brugsslitage. Overflade ridser. Topplade med reparation i hjørne samt revne.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK