2446/20
Fransk miniature kommode af rosentræ, front med to skuffer, plade af broget marmor. Louis XV form. 20. årh. H. 24. B. 33. D. 18.
Brugsslitage. Overflade ridser. Topplade med reparation i hjørne samt revne.
Vurdering
Hammerslag