12043/183
Ubekendt kunstner
Opstilling med stedmoderblomster i glasskål. Usign. 19. årh. Olie på plade. Lysmål 17×21. Indrammet.
Aldersrelaterede spor
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag