11949/60
Badekar med fire ben af bambus. 21. årh. H. 68. L. 188. B. 70. D. 52.
Fremstår med mindre alders- og brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag