11949/​60

Badekar med fire ben af bambus. 21. årh. H. 68. L. 188. B. 70. D. 52.

Fremstår med mindre alders- og brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag