2148/​1385

Louis Vuitton

“Pochette Voyage” pouch af sort og gråt monogram Eclipse coated kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, er lynlås rum med en indvendig lomme, seks kortpladser og sort stof for. 2018. H. 20 x W. 26,5 x D. 6 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 1. december 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag