2124/9136
“Keepall Bandouliere 60” rejsetaske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftagelig justérbar skulderstrop, lynlåsrum med brunt kanvas for. Hængelås og nøgler medfølger. H. 32 x B. 60 x D. 26 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser, skjolder og mærker på læderbesætninger og pletter i for. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag