2124/​9136

Louis Vuitton

“Keepall Bandouliere 60” rejsetaske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftagelig justérbar skulderstrop, lynlåsrum med brunt kanvas for. Hængelås og nøgler medfølger. H. 32 x B. 60 x D. 26 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser, skjolder og mærker på læderbesætninger og pletter i for. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

5.500 DKK
5.000 DKK