12147/21
En sparegris af glaseret lertøj. 20. årh.s begyndelse. H. 23. L. 37 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. En del afslag.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag