2116/954
Angela Braven (f. 1947)
Interiør fra kunstnerens atelier. Sign. A. Braven. Olie på lærred. 50,5×40,5.
Trykmærke nederst i højre hjørne.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag