2438/896
“Shaker”. Rektangulært spisebord af massiv eg. Model 6289. Udført og mærket hos Fredericia Stolefabrik, 1988. H. 70. L. 150. B. 97.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Vandskjolder.
Fra
i
Vurdering
908155 | ||
970848 |