2006/83
Russisk ikon med fremstilling af Kristus Pantokrator. Tempera på træpanel. 19. årh.s slutning. 27×22.
Mindre krakeleringer. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud