2416/51
Lego legetøjsvogn af bemalet udskåret træ. Danmark 1954–1958. L. 36 cm.
Afskalninger på maling. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag
36 bud